EN
UA

24-28 серпня 2016 р.

 

Міжнародна філателістична виставка «ОДЕСАФІЛЕКС-2016»

 

Морська арт-галерея виставкового центру Одеського морського вокзалу

 

«Одесафілекс-2016» присвячена 25-річчю Незалежності України, урочисте відкриття 24 серпня о 12.00.

 

Ключові події 24 серпня:

  • презентація та спецпогашення марки, випущеної ексклюзивно до 25-річчя Незалежності України (КОМ)
  • презентація та спецпогашення марки «Перший день» художньої поштової марки «Нагороди України»
  • спецгасіння «III Міжнародна філателістична виставка «Одесафілекс-2016»

 

У виставці беруть участь колекції різних класів з України, Німеччини, Польщі,  Білорусії та Угорщини, а наймолодшому учаснику – 13 років.

 

Експозиція буде розміщена на 250 двосторонніх виставкових стендах у Морській арт-галереї. Тематичні експонати: спорт, тваринний світ, мистецтво, природа; історія Незалежності України, поштові марки та поштова історія України від перших днів існування країни з 1918 року і до сьогодні. На виставці представлені всі класи  за регламентом FIP: Традиційна філателія, поштова історія, тематична філателія, ревеню, одностендові експонати, літературний клас. Виставка проводиться за умови визнання  Європейської філателістичної асоціації. Для оцінювання експонатів працюватиме міжнародне журі.

 

Френкель Дмитрий, Генеральний комісар «ОДЕСАФІЛЕКС-2016»:

«"Одесафілекс-2016" - унікальний для України захід: Третя Міжнародна філателістична виставка, присвячена 25-річчю Незалежності України. Наша мета – привернути увагу українців до надзвичайно цікавого заняття – філателії. Марки – це сторінки історії, сьогодення і майбутнього, вивчаючи їх можна пізнати культуру,  традиції та цікаві факти з різних галузей людських знань. Ми разом  з Вами пишемо історію Незалежної України, тож брати участь у презентації марки на  «Одесафілекс-2016», випущеної до ювілею Незалежності України – величезна честь для нас».  

 

Виставка триватиме з 24 до 28 серпня 2016 року з 9 до 18 години.  Вхід на виставку вільний.

 

Організатори виставки: Спеціалізований філателістичний журнал «РУС», мережа магазинів «Обжора», магазин «Філателіст» міста Одеси, за підтримки Асоціації філателістів України.

 

Інформаційний спонсор: українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта», інтернет-аукціон «Аукро».

 

Спонсори виставки: «Міськмолзавод №1», Торгова марка «Чумацький Шлях», торговая марка «Моршинська», торговая марка «Carlsberg Ukraine».

 

Контакти організаторів:  Френкель Дмитро Ілліч, 067 484 2527, dmitry-f@ukr.net