EN
UA

       Інтернет магазин Russia-Stamps.com

    Наш магазин знаходиться у самому серці Одеси на Катериниській площі. Наш магазин був відкритий в 1988 році, і з тих пір забезпечує колекціонерів необхідними в їх захопленні колекційними матеріалами та аксесуарами. У нашому магазині пропонуються у широкому асортименті товари для колекціонерів німецької фірми "LINDNER". Поштові марки існують усіх країн світу, але наша спеціалізація – марки України, СРСР, РРФСР, Росії. Також ми пропонуємо поштову історію всіх країн світу, авіапошти тощо. У нас Ви можете придбати поштові картки з видами Одеси та міст Росії.

    У нашому магазині Ви можете обрати подарунок своїм друзям, членам сім'ї та колегам з бізнесу, який напевно буде унікальним та престижним. До того ж, індивідуальне колекціонування є засобом самовираження. Магазин привертає увагу не лише співвітчизників, а й гостей з-за кордону.

    На сайті нашого магазину ми готові ознайомити Вас — нашого потенційного клієнта — з тими колекційними матеріалами, які Вас особливо зацікавлять. Ми готові також до взаємовигідного обміну цікавими для колекцій матеріалами та їх покупки.